HP Deskjet Yeni Modelleri Piyasada

HP Deskjet Yeni Modelleri Piyasada

HP, Deskjet Ink Advantage Serisi yazıcılarına eklediği yeni modeller

HP, Deskjet Ink Advantage Serisi yazıcılarına eklediği yeni modeller ile uygun maliyetli ve kaliteden ödün vermeyen mobil baskı çözümleri sunuyor

HP,  Ink Advantage Yazıcı serisine iki yeni ürün kattı.  Yeni yazıcılar, akıllı telefon, tablet ve PC’den(1) HP kalitesinde, daha düşük maliyetle baskı almak için daha fazla seçenek sunarken kullanıcıların yaratıcılıklarını kullanma olanaklarını da artırıyor.

HP, mobil baskı teknolojisini Ink Advantage serisi yazıcılar ile kaliteli baskı olanağını evde kullanma ihtiyacını duyan tüketiciler ve küçük ölçekli işletmeler için daha erişilebilir ve uygun maliyetli hale getiriyor.

•    HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One yazıcı akıllı telefonlardan, tabletlerden ve internet bağlantılı bilgisayarlardan(1) yüksek kaliteldefotoğraf ve doküman baskısı alma imkânı tanıyor.
•    HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One yazıcı kullanıcılara daha düşük maliyetle kenarlıksız, yüksek kalitede fotoğraf ve doküman baskısı alma  imkânı tanıyor.  Akıllı telefon, tablet ve internet bağlantılı bilgisayarlardan mobil baskı almak da mümkün oluyor.

HP Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Inkjet ve Baskı Çözümleri ile Grafik Çözümleri Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Stephen Nigro, yeni ürünlerle ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Ailelerin, son derece yoğun yaşamlarına uyum sağlayacak, hem uygun maliyetli hem de tüm işlevleri yerine getiren yazıcılara ihtiyaçları var. İster salonda, ister mutfakta ister çalışma odanızda olun, yeni Deskjet Ink Advantage yazıcı serimiz bulunduğunuz ortama mükemmel uyum sağlayarak size yaratıcı baskı çözümleri, mobil bağlantı ve daha düşük maliyete daha yüksek kalitede renkli baskılar sunacaktır.”

Uygun maliyetli, kablosuz bağlantılı baskı çözümü

HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One
Hem şık hem de alandan tasarruf sağlayan tasarımıyla yeni HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One yazıcı evde ve ev dışında kablosuz bağlantılı ve uygun maliyetli baskı çözümü sunuyor. Kullanıcılar akıllı telefonlarını, tabletlerini ya da internet bağlantılı bilgisayrlarını(1)  kullanarak neredeyse her yerden mobil baskı avantajından yararlanabiliyorlar. Tarama ve kopyalama işlevleriyle çok yönlü bir yazıcının tüm niteliklerini yansıtan Deskjet Ink Advantage 3545, düşük maliyetli Orijinal HP mürekkepli kartuşlarla birlikte kullanıldığında laboratuvar kalitesinde fotoğrafların ve lazer keskinliğinde belgelerin kolaylıkla basılmasını sağlıyor.

Uygun maliyetli tasarım istasyonunuz

HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One
Şıklık ve alandan tasarruf ilkelerine eşit bağlılık gösteren tasarımıyla HP Deskjet 4515 e-All-in-One, fotoğrafları, yaratıcı projeleri ve dokümanları hızlıca basmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor.  Kullanıcılar yalnızca renkli ve dokunmatik ekranı kullanarak fotoğraf projelerini düzenleyip basabiliyorlar. Yazıcının hafıza kart girişine kolayca erişebilen kullanıcılar Orijinal HP mürekkepli kartuşların yardımıyla kenarsız, laboratuvar kalitesinde fotoğrafları üretebiliyorlar. Kullanıcılar, akıllı telefonlarından, tabletlerinden ve internet bağlantılı bilgisayarlarından(1)  kablosuz bağlantı ile baskı alabilmenin yanında HP yazıcı Kontrol (Printer Controll) uygulaması.(2)  sayesinde mobil cihazlara doğrudan tarama yapabiliyorlar. Yazıcının, ENERGY STAR® derecelendirmesi ve HP Gezegen Ortakları(3) ile ücretsiz kartuş geri dönüşümü gibi çevre duyarlılığına yönelik özellikleri de bulunuyor.

Fiyat ve erişim (4)
•    HP Deskjet Ink Advantage 3545 109$+KDV’den başlayan fiyatlarla CEE ve MEMA ülkelerinde Eylül ayı ile birlikte satışa sunuldu.
•    THP Deskjet Ink Advantage 4515 134$+KDV’den başlayan fiyatlarla CEE ve MEMA ülkelerinde Eylül ayı ile birlikte satışa sunuldu.

(1)    Yerel baskı işlevi mobil cihaz ve yazıcının aynı ağda olmasını ya da mobil cihazın yazıcıya doğrudan kablosuz bağlantıya sahip olmasını gerektirir. Kablosuz performansı fiziksel çevre ve erişim noktasına olan uzaklığa bağlıdır. Kablosuz kullanım yalnızca 2.4GHz kullanımlarla uyumludur. Uzaktan baskı işlevi bir HP web bağlantılı yazıcıya internet bağlantısı gerektirmektedir. Uygulama ya da yazılım ve HP ePrint kayıtlı hesabı da gerekebilir. Ürünün bölgenizdeki yaygınlığı ve ürüne erişim olanakları için yerel servis sağlayıcınızla görüşün. Daha fazla ayrıntı için: www.hp.com/go/mobileprinting
(2)    Mobil cihaz kablosuz erişim noktası ve internet bağlantısı gerektirir. Kontrol edilen özellikler mobil cihazın işletim sistemine göre çeşitlilik gösterebilir. Tarama/kopyalama kontrolü mobil cihaz ve yazıcının aynı kablosuz ağ üzerinde olmalarını ya da cihazın yazıcıya doğrudan bağlantılı olmasını gerektirir.

Kaynak: habervakfi.com


Categories:


Comments

Bir cevap yazın