İnovasyon ve Liderlik Ödülleri

İnovasyon ve Liderlik Ödülleri

HID Global’e inovasyon ve liderlik ödülleri!

Ürün ve çözümleri Türkiye’ye ÖLÇSAN tarafından sağlanan HID Global, geçiş kontrolü alanında Çin’in en büyük 10 markası arasında yer aldı. HID Global, internet-bazlı finansal hizmetlerde tüketici kimlik doğrulamaya yönelik olarak 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership (Küresel Yeni Ürün inovasyon Liderliği) Ödülü’nün de sahibi oldu.

Türkiye ve EMEA bölgesine akıllı kart, biyometri ve güvenlik çözümleri, uygulama geliştirme ve Teknoloji entegrasyonu alanlarında 1984 yılından bu yana hizmet sunan Türk teknoloji şirketi ÖLÇSAN’ın küresel iş ortağı HID Global, geçiş kontrolü ve kimlik doğrulaması alanlarında iki prestijli ödül aldı.
 
Çin’de Geçiş Kontrolünün Lider Markası!
Güvenli kimlik çözümleri alanında dünya lideri olan HID Global, Çin’in güvenlik alanındaki lider yayını A&S China tarafından üst üste on birinci kez İlk 10 Geçiş Kontrolü Markası arasında yer aldı. Sektörde lider distribütörler, sistem engetratörleri, kurulumcular, son kullanıcılar ve tasarımcılardan gelen oylarla belirlenen A&S İlk 10 Ödülü, güvenli kimlik ihtiyaçlarını karşılama potansiyeline sahip şirketleri desteklemek amacıyla veriliyor.

HID Global Çin Bölgesi Satış Müdürü Eric Chiu, ödülle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Çin’de en etkili güvenlik medya yayınlarından biri tarafından takdir edilmek bizim için büyük bir onurdur.  Bu ödül, sürekli olarak müşterileri desteklemeye yönelik kararlılığımızın da bir göstergesi.”

HID Global’e ödülü kazandıran, tek bir akıllı kart veya başka bir aygıt üzerindeki birden fazla uygulamanın kesintisiz yakınsamasını etkinleştirme konusunda iCLASS SE çözümleri oldu.  Altyapısı şirketin Seos® teknolojisi tarafından sağlanan iCLASS SE® platform çözümleri, okuyucuları, birlikte çalışabilir mikroişlemci tabanlı kimlikleri (kartları, akıllı telefonları ve diğer mobil cihazları) ve kodlama araçlarını içeriyor.  Platform, fiziksel ve lojik geçiş kontrolü, biyometri, nakitsiz otomat, müşteri sadakat programları, transit ve diğer uygulamalarda kimliklerin oluşturulmasını, kullanılmasını ve yönetilmesini kolaylaştırıyor.

 

İnternet Tabanlı Hizmetlerde Tüketici Kimlik Doğrulama Alanında Frost & Sullivan İnovasyon Ödülü
HID Global, internet-bazlı finansal hizmetlerde tüketici kimlik doğrulamaya yönelik olarak 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership (Küresel Yeni Ürün İnovasyon Liderliği) Ödülü’nün de sahibi oldu.  Bu ödül, HID Global’ın ActivID® Threat Detection Service’in (Tehdit Algılama Servisi) üstün özelliklerini ve son kullanıcılara yönelik katmanlı kimlik doğrulama uygulayarak çevrimiçi güvenlik için uyum sürecini kolaylaştırmasını simgeliyor.

HID Global’ın Finansal Hizmetler Kıdemli Çözümler Pazarlama Müdürü Christy Serrato konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Frost & Sullivan tarafından takdir edilmek büyük bir onur. Dağıtımı ve kullanımı kolay olan, gelişmiş dolandırıcılık önleme ve bilgi-tabanlı kimlik doğrulama, entegre ve çok yönlü kimlik doğrulama platformumuz ActivID’nin temel bir unsurudur. Ayrıca günümüz bankalarının ve finansal kurumlarının, müşterilerine internet üzerinden ve mobil işlemlerini güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirmeye yönelik güvenilir bir ortama sahip olmalarını sağlayacak Katmanlı Çevrimiçi Güvenlik stratejilerini de destekliyor.”

Frost & Sullivan’ın Ağ Güvenlik Sektörü Başkanı Frank Dickson; “HID Global, tüketiciye dönük uygulamalarda, gelişmiş ve zahmetsiz kimlik doğrulama temin eden katmanlı güvenlik çözümleri ile yenilikçi şirketler arasında pazar lideridir. Şirket, finansal kurumların müşterilerinin online etkileşimleri için geliştirilmiş kimlik doğrulamasına olan güçlü bir ihtiyacı, ve bu arada kullanım kolaylığını korumanın öncelikli bir gereksinim olduğunu tespit etti ve bu pazar ihtiyacını ActivID Tehdit Algılama Servisi ile ActivID Kimlik Doğrulama gibi eksiksiz bir çözümle karşıladı. Bu öngörü ve yürütmenin birleşimi HID Global’a 2014 Frost & Sullivan Global New Product Innovation Leadership Ödülü’nü kazandırdı” açıklamasını yaptı.

30 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe faaliyet gösteren ÖLÇSAN, kamu, finans, telekomünikasyon, ulaşım, sağlık, enerji ve savunma sektörlerinde kullanılan güvenlik, biyometri, akıllı kart ve uygulamalarıyla HID Global’ın çözüm ortaklarından biri olarak Türkiye ve EMEA bölgesinde faaliyet gösteriyor. ÖLÇSAN, ActivID Tehdit Algılama Servisi’ni ilerleyen günlerde Türkiye ve bölgede kullanıma sunacak.

Kaynak: ekyorum.com


Categories:


Comments

Bir cevap yazın