İnstagramda Fotoğraf Paylaşma

İnstagram’da Fotoğraf Paylaşma

İnstagram’da fotoğraf nasıl paylaşılır? En iyi fotoğraf çekimi ve paylaşımı nasıl yapılır? Anlık resim paylaşımları için İnstagram nasıl kullanılır? İşte detaylar…

Instagram nasıl paylaşım yapılır?

İnstagram nasıl paylaşım yapılır konusunda, ana sayfa gönderileri ve hikaye gönderilerine göre paylaşım yapabilirsiniz. İnstagram paylaşımları için telefonunuzun film kütüphanesinden istediğiniz görselleri seçebilirsiniz.

İnstagram beğeni satın al paketleri ile yaptığınız her paylaşıma binlerce beğeni alabilirsiniz. En güzel resimlerinizi ve en sevdiğiniz videoları paylaşmak için;

 • İnstagram uygulamasını açın
 • Sağ üstte bulunan + işaretine dokunun
 • Gönderi seçeneğine dokunun
 • Fotoğrak sembolüne tıklarsanız anlık resim çeker ve paylaşırsınız
 • Film rulosuna tıklarsanız, kütüphanenizde bulunan fotoğraflardan istediğinizi paylaşabilirsiniz
 • Resmi ekledikten sonra konum, kişi veya konu etiketi ekleyerek İleri’ye tıklayabilirsiniz.

Instagram fotoğrafları nasıl olmalı?

İnstagram fotoğrafları, dikkat ve ilgi çekici olmalıdır. Herkesle aynı pozu vermek veya ritüeller uygulamak zorunda değilsiniz. Ancak doğru ışık ve doğru açıyla, akılda kalıcı paylaşımlar yapabilirsiniz.

Bloglar, ürün ve marka tanıtımlarında paylaşılan resimler, yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesi yüksek olmalıdır. Ayrıca resim boyutlarını da en iyi şekilde ayarlamanız, odak noktanızı en iyi şekilde ifade etmeniz, beğenileriniz açısından önemlidir.

Instagramda birinin gönderisi nasıl paylaşma?

İnstagram sisteminde bir başkasının gönderisini sayfanızda yayınlamak için Repost uygulamasını kullanabilirsiniz. IOS veya Android işletimli cihazlardan birinn gönderisini paylaşmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

 • Google Play Store veya App Store’dan Repost uygulamasını edinin
 • Paylaşacağınız görseli seçin
 • Copy Share Url yani bağlantıyı kopyala seçeneğine dokunun
 • Ardından Repost’u açın
 • Repost’a basın ve Copy To İnstagram seçeneğine dokunun

İnstagram’a kopyala seçeneği ile başkasının gönderisini sayfanızda paylaşmış olursunuz.

Instagramda çekilen fotoğraflar nereye kaydediliyor?

İnstagram’da çekilen fotoğraflar, ayarlarınıza göre film rulonuza otomatik olarak kaydedilir. Android telefonlarda İnstagram albümü otomatik olarak eklenir ve çekilen resimler, bu kısımda kaydedilir.

Arşivlenen fotoğraflar ve hikayeler, İnstagram sayfanızda saklanır. Sağ üst kısımda bulunan saat ikonuna tıklayarak Arşiv sekmesinden tüm paylaşımlarınızı, gizlenen gönderilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

En iyi görsellerinizi binlerce kişiyle paylaşmak için Bayigram https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ paketlerini değerlendirebilirsiniz.


Categories:


Comments

Bir cevap yazın