Liv Makine Sektörde En Çok Tercih Edilenler Arasinda

LİV Makine Sektörde En Çok Tercih Edilenler Arasında

Liv makina, mobilya, otomobil, denizcilik, havacılık ve inşaat gibi diğer ileri gelen sanayi endüstrileri için çeşitli alanlarda çeşitli ürünler tasarlar ve bu ürünlerle hizmet eder. Son zamanlarda yenilenen merkezleri ile 5000m²’yi kaplar ve CNC işleme merkezleri, torna tezgahları ve freze makineleri gibi en yüksek teknolojik üretim ekipmanlarının hani sıra garanti veren yüksek imalat malzemeleri için sac kesme ve bükme işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için makineler üretilmiştir. Ürünler teknik açıdan birçok yetenekli mühendisin ortak olarak bir araya gelerek tasarlanan kaliteden ödün vermeyen rekabetçi çözümler sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmalar

Ürünlerin uluslararası kalite standartlarında üreterek müşteri ihtiyacını karşılayıp müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır. Toplumu ve sorumlu olduğu sosyal statüyü, çevreyi sürekli ve düzenli bir şekilde bilgilendirmeyi, ticaret ahlakını talebin ortaya çıkması aşamasında satış sonrası hizmeti de içerecek şekilde baskın kılmayı, çalışanları en iyi şekilde yaşatmayı, çalışanlara en iyi imkanları sunmayı, çevreye ve doğaya karşı sorumluluk. Bilinci ile hareket etmeyi kendilerine misyon edilen liv makine her geçen gün yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermeye devam etmektedir.

LİV Makinenin Dünya Çapında Başarısı

Liv’in hayatımıza girmesiyle birlikte yurt içi pazarında talepler azalmaya başladı. Başka bir açıdan bakıldığında medikal sektörüne çalışan farklı firmalardan makine talepleri geldi. Hasta yatağı imalatı, ambulans imalatı gibi üretim yapan firmalardan birçok talep gerçekleşti. Tamamen yeni CNC bükme makinesi tasarlayarak ilklerin öncüsü haline gelen LİV makineye ve dünyaya yeni bir soluk kazandırdı.

Müşteri odaklı bir makina tasarlayarak öncü haline gelindi. Avrupa’ya ürün ihraç ederek Türkiye’ye döviz kazandırmanın haklı gururunu yaşadı. Otomotiv, beyaz eşya, mobilya imalatçılarının sıklıkla tercih ettiği makinalar üretirler. Boru büküm makinalarında oldukça iyi yerlere gelindi. Boru bükme makinesi berjer, sandalye gibi ürünleri kaynak olmadan da bükebiliyor. Arabalar için de Boru bükme yöntemi kullanılır. Liv makine her sektörde birçok makine üretimi ile kullanılmaktadır. Hassas çalışma yöntemi ile boru bükme makineleri sıkça kullanılmaktadır. Aynı anda üç kalıp bağlayabilmektedir. Liv makine bu konuda uzamandır.


Categories:


Comments

Bir cevap yazın