Spider-Man Miles Morales Oyuncu Istatistiği Paylaşıldı

Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ilgili birkaç oyuncu istatistiği paylaşıldı. Verilere göre, hayranların oyunu oynamak için binlerce yıl harcadıkları belirtiliyor. Hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5’in Kasım 2020’deki lansman gününde piyasaya sürülen, Örümcek Adam: Miles Morales başarısını kanıtlamaya devam ediyor.

Spider Man: Miles Morales sadece eleştirmenler ve oyuncular tarafından beğeni almakla kalmadı, aynı zamanda yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Sony, donanım ve yazılım satış verilerini paylaşırken, Miles Morales’in dünya çapında 6,5 milyonluk etkileyici bir satış rakamını aştığını duyurdu.

OYUNCULAR, SADECE 9 AYDA 190 MİLYONDAN FAZLA SUÇU DURDURDU!

Insomniac Games, 1 Ağustos’ta Spider-Man Günü’nü kutlarken, resmi Twitter hesabı üzerinden oyuncularla ilgili birkaç istatistiği paylaştı. Geliştirici, Spider-Man hayranlarının 11 bin yılını New York sokaklarında sallanarak geçirdiğini ortaya çıkardı. Henüz piyasaya çıkmasının üstünden 9 aylık bir zaman geçmesine rağmen oyuncular, 190 milyon suçu durdu ve yedi milyardan fazla düşmanı yendi.

Sadece 9 ayda satılan 6,5 milyon kopya göz önüne alındığında, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in bu başarısını artırarak devam edeceği söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teknoloji

Ürünleriniz Geniş Kesimlere Ulaşsın

Read this awesome post

Devamını Oku..
Teknoloji

Emre Rothzerg Yeni Dijital Dönüşüm Ajansını Kurdu

Avustralya’da yaşayan ve aile şirketlerini internet üzerinde tanıtarak büyümelerine imkan sunan Emre Rothzerg, başarılarını ve tecrübelerini yeni kurduğu dijital ajans ile dünyaya yayıyor. Avustralya’da adından sıklıkla söz ettiren Emre, bir çok girişiminin yani sıra sistem geliştiriciliği ve aile şirketlerinin internet üzerinde iş yapmaya başlamasını sağlayarak, Avustralya’da önemli bir yere gelmesini sağlamış. Emre Rothzerg, dijital dünyaya […]

Devamını Oku..